BEL HB24-1.2-AG Power Supply: 24V DC, 1.2A Output
In stock
Quantity
SKU: mros05009801 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 24VDC, 1.2A
SKU:
mros05009801
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Bel Hb24-1.2-Ag 24Vdc 1.2A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BEL HB24-1.2-AG Power Supply: 24V DC, 1.2A Output”