Bosch Rexroth 4WEH22D74/OF6EG24 Solenoid Valve: 24V DC, 1.25A, Part # RR00006334
In stock
Quantity
SKU: knox090082044 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 1.25A
SKU:
knox090082044
Explore more from our collection.
Quality Rexroth 4Weh22d74/0F6eg24 Rr00006334 24Vdc 1.25A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bosch Rexroth 4WEH22D74/OF6EG24 Solenoid Valve: 24V DC, 1.25A, Part # RR00006334”