Cutler-Hammer EHD3100L Circuit Breaker – 480V AC, 100A, Series C, Non-Spark-Proof
In stock
Quantity
SKU: mros05009260 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 480VAC, 100A
SKU:
mros05009260
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Cutler Hammer Ehd3100l 6638C94g96 Ser. C 480Vac 100A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cutler-Hammer EHD3100L Circuit Breaker – 480V AC, 100A, Series C, Non-Spark-Proof”