Cutler-Hammer HMCP150T4C Molded Case Circuit Breaker — 600V AC, 150A, Series C
In stock
Quantity
SKU: knox090084438 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 600VAC, 150A
SKU:
knox090084438
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Cutler Hammer Hmcp150t4c 6601C87g11 Ser. C 600Vac 150A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cutler-Hammer HMCP150T4C Molded Case Circuit Breaker — 600V AC, 150A, Series C”