Eaton Bussmann LPJ-175SP Class CC Fuse, 600 VAC, 175 A, Yellow-Yellow
In stock
Quantity
SKU: knox500148069 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 600VAC, 175A, (YL/YL)
SKU:
knox500148069
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Bussmann Lpj-175Sp 600Vac 175A (Yl/Yl) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton Bussmann LPJ-175SP Class CC Fuse, 600 VAC, 175 A, Yellow-Yellow”