Eaton FAZ-D15/2-NA Circuit Breaker, 277 VAC, 15 A, DIN Rail Mount
In stock
Quantity
SKU: knox90089775 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 277VAC, 15A
SKU:
knox90089775
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Faz-D15/2-Na 102189 277Vac 15A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton FAZ-D15/2-NA Circuit Breaker, 277 VAC, 15 A, DIN Rail Mount”