Eaton HMCP050K2C Molded Case Circuit Breaker – 600VAC, 50A, Catalog 6601C87G08
In stock
Quantity
SKU: knox090084473 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 600VAC, 50A
SKU:
knox090084473
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Hmcp050k2c 6601C87g08 600Vac 50A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton HMCP050K2C Molded Case Circuit Breaker – 600VAC, 50A, Catalog 6601C87G08”