Federal Signal 350WBX-120 Series A Warning Beacon, 120 VAC, 0.22 A Draw
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043804 Category: Brand:
Description
Description:
HORN, SER. A, 120VAC, 0.22A
SKU:
KNOX070043804
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Federal Signal 350Wbx-120 Ser. A 120Vac 0.22A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Federal Signal 350WBX-120 Series A Warning Beacon, 120 VAC, 0.22 A Draw”