Ferraz Shawmut A130UD72TTI315 High-Voltage Fuse: 1300V AC, 315A, Non-Standard Pin Configuration
In stock
Quantity
SKU: mros05007657 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 1300VAC, 315A
SKU:
mros05007657
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Ferraz Shawmut A130ud72tti315 1300Vac 315A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ferraz Shawmut A130UD72TTI315 High-Voltage Fuse: 1300V AC, 315A, Non-Standard Pin Configuration”