Gould Shawmut A2-66C350D1 Fuse – 690V AC, 350A, Series Q – Pack of 2
In stock
Quantity
SKU: knox090079768 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, SER. Q, 690VAC, 350A
SKU:
knox090079768
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Gould Shawmut A2-66C350d1 Ser. Q 690Vac 350A (Pkg Of 2) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Gould Shawmut A2-66C350D1 Fuse – 690V AC, 350A, Series Q – Pack of 2”