Lambda ZWS150PF-24 Regulated DC Power Supply: 24V, 6.3A, UL/CSA Listed
In stock
Quantity
SKU: mros100153868 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 24VDC, 6.3A
SKU:
mros100153868
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Lambda Zws150pf-24 24Vdc 6.3A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lambda ZWS150PF-24 Regulated DC Power Supply: 24V, 6.3A, UL/CSA Listed”