Lovato 11BF25C1024 Heavy-Duty Contactor, 24V DC Coil, 25A Load, As Shown, NSMP
In stock
Quantity
SKU: mros100154979 Category: Brand:
Description
Description:
CONTACTOR, 24VDC, 25A
SKU:
mros100154979
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Lovato 11Bf25c1024 24Vdc 25A (As Pictured) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lovato 11BF25C1024 Heavy-Duty Contactor, 24V DC Coil, 25A Load, As Shown, NSMP”