MAC 45A-AA2-DDAJ-1KA Solenoid Valve: 24V DC, 120 PSI, Non-Standard Mount
In stock
Quantity
SKU: KNOX070041744 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 120PSI
SKU:
KNOX070041744
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Mac 45A-Aa2-Ddaj-1Ka 24Vdc 120Psi Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 45A-AA2-DDAJ-1KA Solenoid Valve: 24V DC, 120 PSI, Non-Standard Mount”