Mallory CGS422U075R4C Capacitor – 75V DC, Non-Stocked
In stock
Quantity
SKU: mros100155520 Category: Brand:
Description
Description:
CAPACITOR, 75VDC
SKU:
mros100155520
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Mallory Cgs422u075r4c 75Vdc Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mallory CGS422U075R4C Capacitor – 75V DC, Non-Stocked”