Potter & Brumfield W58-XB1A4A-15 Relay – 250V AC, 15A, Unused
In stock
Quantity
SKU: mros100155604 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 250VAC, 15A
SKU:
mros100155604
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Potter&Brumfield W58-Xb1a4a-15 250Vac 15A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Potter & Brumfield W58-XB1A4A-15 Relay – 250V AC, 15A, Unused”