Mean Well SDR-120-12 DIN-Rail Power Supply – 100–240VAC, 12VDC, 10A
In stock
Quantity
SKU: knox500151871 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 100-240VAC, 1.4A
SKU:
knox500151871
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Mean Well Sdr-120-12 100-240Vac 1.4A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mean Well SDR-120-12 DIN-Rail Power Supply – 100–240VAC, 12VDC, 10A”