Moeller NZM7-80N-NA Circuit Breaker – 600 VAC, 80 A, NSMP
In stock
Quantity
SKU: knox090083877 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 600VAC, 80A
SKU:
knox090083877
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Moeller Nzm7-80N-Na 600Vac 80A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Moeller NZM7-80N-NA Circuit Breaker – 600 VAC, 80 A, NSMP”