NITRA AVS-5313-24D Solenoid Valve – 24 VDC, 3/8″ Port, 20–115 PSI Operating Range
In stock
Quantity
SKU: mros100154402 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 20-115PSI
SKU:
mros100154402
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Nitra Avs-5313-24D 24Vdc 20-115Psi 3/8″ Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “NITRA AVS-5313-24D Solenoid Valve – 24 VDC, 3/8″ Port, 20–115 PSI Operating Range”