Omron MJ3P-UA-AC120 Motor Starter – 120VAC Control, 10A Rating, UNMP
In stock
Quantity
SKU: knox90090412 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120V, 10A
SKU:
knox90090412
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Omron Mj3p-Ua-Ac120 120V 10A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Omron MJ3P-UA-AC120 Motor Starter – 120VAC Control, 10A Rating, UNMP”