Pilz PNOZXV2.30/24VDC2N/O2N/OT Safety Relay — 24 VDC Input, 8 A Output
In stock
Quantity
SKU: knox90088635 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VDC, 8.0A
SKU:
knox90088635
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Pilz Pnozxv230/24Vdc2n/O2n/Ot 774500 24Vdc 8.0A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pilz PNOZXV2.30/24VDC2N/O2N/OT Safety Relay — 24 VDC Input, 8 A Output”