Pilz PZE5120VAC4S10 Redundant Safety Relay, 120V AC, 8A, Certified Model 474916
In stock
Quantity
SKU: mros100155078 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 8A
SKU:
mros100155078
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Pilz Pze5120vac4s10 474916 120Vac 8A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pilz PZE5120VAC4S10 Redundant Safety Relay, 120V AC, 8A, Certified Model 474916”