Pilz PZE5120VAC4S10 Safety Relay, 120V AC, 8A, Model 474916
In stock
Quantity
SKU: mros100155068 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 8A
SKU:
mros100155068
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Pilz Pze5120vac4s10 474916 120Vac 8A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pilz PZE5120VAC4S10 Safety Relay, 120V AC, 8A, Model 474916”