Powervolt BVA-24BS2.4 — 24VDC 2.4A Universal Non-Shielded Power Supply Cord
In stock
Quantity
SKU: mros100155138 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 24VDC, 2.4A
SKU:
mros100155138
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Powervolt Bva-24Bs2.4 24Vdc 2.4A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Powervolt BVA-24BS2.4 — 24VDC 2.4A Universal Non-Shielded Power Supply Cord”