Relay & Control RCRP2CAC24 Control Relay – 24VAC Coil, 10A Resistive Load Rating
In stock
Quantity
SKU: knox90088750 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VAC, 10A
SKU:
knox90088750
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Relay And Control Rcrp2cac24 24Vac 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Relay & Control RCRP2CAC24 Control Relay – 24VAC Coil, 10A Resistive Load Rating”