Siemens ED43B015 Motor Protection Circuit Breaker, 480V AC, 15A, Universal Mounting
In stock
Quantity
SKU: mros05008126 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 480VAC, 15A
SKU:
mros05008126
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Siemens Ed43b015 480Vac 15A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Siemens ED43B015 Motor Protection Circuit Breaker, 480V AC, 15A, Universal Mounting”