SMC CP96SDB63-130C Pneumatic Cylinder – 63 mm Bore, 130 mm Stroke, 145 PSI Max Operating Pressure
In stock
Quantity
SKU: knox090079845 Category: Brand:
Description
Description:
CYLINDER, 145PSI
SKU:
knox090079845
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Smc Cp96sdb63-130C 145Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “SMC CP96SDB63-130C Pneumatic Cylinder – 63 mm Bore, 130 mm Stroke, 145 PSI Max Operating Pressure”