Square D KAL362501021 Circuit Breaker – 600 VAC, 250 A, Series 2
In stock
Quantity
SKU: mros05008472 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. 2, 600VAC, 250A
SKU:
mros05008472
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Square D Kal362501021 Ser. 2 600Vac 250A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Square D KAL362501021 Circuit Breaker – 600 VAC, 250 A, Series 2”