TE Connectivity KRPA-14AG-120 120V AC, 10A Relay Switch – New Surplus
In stock
Quantity
SKU: knox90090008 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 10A
SKU:
knox90090008
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Tyco Electronics Krpa-14Ag-120 120Vac 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TE Connectivity KRPA-14AG-120 120V AC, 10A Relay Switch – New Surplus”