TE Connectivity KUL-11D15D-12 High-Current DC Relay – 12V DC, 10A, NO Contact
In stock
Quantity
SKU: knox90091570 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 12VDC, 10A
SKU:
knox90091570
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Tyco Electronics Kul-11D15d-12 12Vdc 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TE Connectivity KUL-11D15D-12 High-Current DC Relay – 12V DC, 10A, NO Contact”