Westinghouse FDB3100L Series C Circuit Breaker, 600VAC, 100A
In stock
Quantity
SKU: mros05009183 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 600VAC, 100A
SKU:
mros05009183
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Westinghouse Fdb3100l 6638C31g96 Ser. C 600Vac 100A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Westinghouse FDB3100L Series C Circuit Breaker, 600VAC, 100A”