GE CR4XA10H Industrial Relay – 600V AC, 10A Load Capacity
In stock
Quantity
SKU: knox90089714 Category: Brand:
Description
Description:
CONTACT BLOCK, 600VAC, 10A
SKU:
knox90089714
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality General Electric Cr4xa10h 600Vac 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “GE CR4XA10H Industrial Relay – 600V AC, 10A Load Capacity”