Omron MJN1Z-E-RP-DC24 24VDC 30A Solid-State Relay
In stock
Quantity
SKU: knox500148013 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VDC, 30A
SKU:
knox500148013
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Omron Mjn1z-E-Rp-Dc24 24Vdc 30A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Omron MJN1Z-E-RP-DC24 24VDC 30A Solid-State Relay”