Phoenix Contact CM90-PS-120AC/2X15DC11 Power Supply – 120 VAC Input
In stock
Quantity
SKU: mros05007707 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 120VDC, 2A
SKU:
mros05007707
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Phoenix Contact Cm90-Ps-120Ac/2X15dc11 2943819 120V Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Phoenix Contact CM90-PS-120AC/2X15DC11 Power Supply – 120 VAC Input”