Triad WDU6-1200 AC Adapter – 120V AC, 1.2A Output, NSMP Rated
In stock
Quantity
SKU: knox90090648 Category: Brand:
Description
Description:
ADAPTOR, 102VAC, 1.2A
SKU:
knox90090648
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Triad Wdu6-1200 120Vac 1.2A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Triad WDU6-1200 AC Adapter – 120V AC, 1.2A Output, NSMP Rated”